Łapszanka

Łapszanka.

Tlač: Fotografia je vytlačená na fotografické plátno pomocou profesionálneho plotra Epson SureColor SC-P10000. Nová súprava atramentov dodá výtlačkom najširší farebný rozsah a výnimočnú kvalitu s archívnym potenciálom. Plátno má štruktúrovaný povrch, ktorý mu dodáva umelecký výzor.

Rámovanie: Po vytlačení je plátno napnuté na drevený rám široký 2,5cm. V rohoch rámu sa nachádza 8 klinov, ktoré slúžia na dokonalé napnutie plátna. Na zadnej strane je háčik na zavesenie. 

Výroba a dodanie: Každý jeden kus je spracovaný osobitne na zákazku.  Doba výroby a dodania je 4 až 5 dní. 

Fotografia v náhľade je zmenšená na webové rozlíšenie. 

Vyberte si variant:

Cena od 31,90 €

Príbeh obrazu.

Fotenie

Každá fotografia v sebe ukrýva príbeh, veľakrát je potrebné lokalitu navštíviť viackrát pre vychytanie tých najlepších podmienok.

Tlač

Tlačím fotografie tam, kde tomu rozumejú. Kvalitná tlač, dokonalé  farebné prevedenie a trvácne výtlačky sú samozrejmosťou.

Rámovanie

Po vytlačení plátno osobne rámujem na drevený rám. Napnutím plátna na drevo mu dodám finálnu podobu. 

Zavesenie na stenu

Plátno je pripravené skrášliť Tvoj domov. V ponuke je viacero motívov a rozmerov. Výber je iba na Tebe.

Ohlasy.

Ľubomír

"Tlač na plátne určite odporúčam. Plátno má peknú štruktúru a tlač je naozaj kvalitná. Stránku odporúčam pre super prístup, jednanie a poradenstvo."

Janka

"Doma máme nejedno plátno a sme veľmi spokojní. Už na prvý pohľad je vidieť, že je naozaj kvalitné. Sú zachované všetky detaily fotografie a dokonca po niekoľkých rokoch vôbec nevybledli farby. Plátno odporúčame všetkými desiatimi."

Samuel

"Doma máme Téryho chatu na plátne od Fotografka. Kvalita je úžasná, každý detail je ostrý a farby krásne vyvážené. Určite odporúčam, prinesiete si kúsok Tatier k vám domov."

Lenka

"Fotografia Tatier pri západe slnka bola láska na prvý pohlaď a aj napriek tomu, že sa môžem každý deň kochať pohľadom na skutočné Tatry, tento obraz som doma musela mať."