Oživ svoju stenu.

Ponuka obrazov na fotoplátne

Mesto Kežmarok

Jedinečné zábery z mesta Kežmarok. Pamiatky ako Červený kostol, Kežmarský hrad. Drevený artikulárny kostol a ďalšie krásy mesta. Drevený artikulárny kostol a ďalšie krásy mesta. 

Vysoké Tatry

Najmenšie veľhory sveta zachytené na mojich fotografiách. Pohľady na panorámy Tatier. Lokality ako Téryho chata, Štrbské pleso, Lapszanka, Tri koruny a mnoho ďalších.

Drobnosti

Ohlasy.

Ľubomír

"Tlač na plátne určite odporúčam.  Plátno má peknú štruktúru a tlač je naozaj kvalitná. Stránku odporúčam pre super prístup, jednanie a poradenstvo."


Janka

"Doma máme nejedno plátno a sme veľmi spokojní. Už na prvý pohľad je vidieť, že je naozaj kvalitné. Sú zachované všetky detaily fotografie a dokonca po niekoľkých rokoch vôbec nevybledli farby. Plátno odporúčame všetkými desiatimi."

Samuel

"Doma máme Téryho chatu na plátne od Fotografka. Kvalita je úžasná, každý detail je ostrý a farby krásne vyvážené. Určite odporúčam, prinesiete si kúsok Tatier k vám domov."

Lenka

"Fotografia Tatier pri západe slnka bola láska na prvý pohlaď a aj napriek tomu, že sa môžem každý deň kochať pohľadom na skutočné Tatry, tento obraz som doma musela mať."